Організатори

Асоціація «TEKNA»

Норвезька Асоціація дипломованих інженерів та наукових працівників «TEKNA» була заснована у 1874 р. і сьогодні об’єднує більше 50 000 дійсних членів. Штаб-квартира організації знаходиться у м. Осло. Одним із пріоритетних завдань  Асоціації є професійне зростання та розширення кількісного складу своїх членів. Щороку  Навчальний  Центр «TEKNA» організує проведення великої кількості конференцій, курсів і семінарів з усіх головних напрямків науки і техніки. Організацією програм «Чисте виробництво» Асоціація займається з 1989 р.

Херсонська ТПП

Херсонська Торгово-промислова палата є недержавною неприбутковою самоврядною організацією, яка на добровільних засадах об'єднує компанії, підприємства, установи, зацікавлені у розвитку своєї діяльності та налагодженні виробничих і торгівельних зв'язків на внутрішньому й зовнішньому ринках. Ми надаємо всебічну підтримку підприємцям, які прагнуть встановлювати й розвивати взаємовигідні економічні зв'язки з зарубіжжям, освоювати нові форми співробітництва та розширювати межі здійснення підприємницької діяльності. Станом на сьогодні дійсними членами Херсонської ТПП є більше 300 підприємств, розташовані на території Херсона й області. Близько 20% з них – це промислові виробничі підприємства, інші 80% – підприємства, що пропонують послуги.

Усвідомивши необхідність переорієнтації промисловості Херсонського регіону на більш енергоефективні та екологічно менш загрозливі технології виробництва, вперше Херсонська ТПП почала співпрацювати безпосередньо з Норвезькою асоціацією дипломованих інженерів та наукових співробітників TEKNA й опосередковано з норвезькою компанією REINERTSEN AS, організацією «Друзі Землі – Норвегія» та Північною Екологічною фінансовою корпорацією NEFCO у жовтні 2007 року. Протягом цих років Херсонська ТПП успішно організувала та провела в тісному співробітництві з TEKNA три цикли програми «Чисте виробництво та енергоефективність», спільно з компанією REINERTSEN AS – програму «Бізнес-планування».

© 2019 ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ