Суміжні проекти і подальше навчання

Проект реалізовано спільними зусиллями Херсонської торгово-промислової палати, Херсонської облдержадміністрації, районної та сільської влади за грантової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія.

Програма реалізована в м.Новогрудок Гродненської області спільними зусиллями Херсонської Торгово-промислової палати, Норвезької асоціації дипломованих інженерів і наукових працівників ТЕКNA і Мінського Міжнародного екологічного університету ім. А.Д. Сахарова.

Президент Херсонської ТПП відвідала Осло, де взяла участь у низці зустрічей щодо поглиблення двосторонньої співпраці в торгівлі й енергетиці, та обговорила з керівництвом Tekna  майбутнє проекту «Чисте виробництво» в Україні

На базі Міжнародного державного екологічного університету ім. А.Д. Сахарова пройшла заключна сесія першої білоруської  програми «Чисте виробництво та енергоефективність». Свої проекти у сфері екологізації виробництва та енергозбереження представили інженери провідних підприємств Мінська та області

Інформаційний семінар для керівників виробничих підприємств Мінська й області відбудеться на базі МДЕУ на початку грудня, а перший навчальний цикл програми «Чисте виробництво» стартує в Мінську вже у січні 2014 р.

Президент ХТПП та представники TEKNA зустрілися з керівництвом Мінського відділення БілТПП, аби обговорити перспективи та конкретні заходи, спрямовані на ознайомлення білоруських промисловців з методологією норвезького навчального курсу «Чисте виробництво та енергоефективність»

© 2019 ЧИСТЕ ВИРОБНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ